گروه صنعتی پویا برش طراح و سازنده دستگاه های برش cnc هواگاز، برش پلاسما، راسته بر ، واترجت، گیوتین هیدرولیک، دستگه نورد تمام هیدرولیک چهار غلطکه و نورد 3 غلطکه، نورد ورق، خم لوله و پروفیل 09133130096 و 03195026601برش cnc

تراش سی ان سی

 

CNC-Milling-Main

    اگرچه شکل دستگاه تراش سی ان سی شبیه به دستگاه های قدیمی تراش است، اما جزو دستگاه های کنترل رقمی یا سی ان سی محسوب می شود. دستگاه تراش سی ان سی نیز باید توسط متخصص کنترل شود، اما برخلاف گذشته کار با آن بسیار راحت تر شده است و این دستگاه می تواند در مدت کمی انواع تراش سی ان سی را بر روی مواد مختلف انجام دهد. این دستگاه می تواند به راحتی انواع برش، سوراخ کاری و تراش سی ان سی را روی مواد مختلفی مانند چوب، فلزات و پلاستیک انجام دهد.

CNC-Milling-01

   دستگاه تراش سی ان سی چوب علاوه بر چوب، می توانند بر روی فلزاتی مانند برنج و آلومینیم نیز تراشکاری انجام دهد. دستگاه تراش سی ان سی فلزات می تواند بر روی انواع مختلف فلزات تراشکاری انجام داده و با توجه به گوناگونی و گستردگی مواد مورد استفاده، می توانند بی نهایت طرح تولید کنند.

CNC-Milling-02

   دستگاه  تراش سی ان سی برخلاف دستگاه فرز سی ان سی که در آن جسم ثابت بوده و نوک فرز با حرکت در محورهای X، Y و Z عملیات تراش و برش را انجام می داده، خود ثابت بوده و جسم با کمک روتاری چرخیده و عملیات بر روی آن انجام می گیرد. دستگاه تراش سی ان سی در صنایع گوناگون مانند ساخت وسایل از فلزات مختلف یا ساخت نرده پله، پایه مبل، پایه میز و ... استفاده می شود.

 

Real Time Web Analytics