گروه صنعتی پویا برش طراح و سازنده دستگاه های برش cnc هواگاز، برش پلاسما، راسته بر ، واترجت، گیوتین هیدرولیک، دستگه نورد تمام هیدرولیک چهار غلطکه و نورد 3 غلطکه، نورد ورق، خم لوله و پروفیل 09133130096 و 03195026601برش cnc

ساخت cnc (براي اولين بار در ايران)

ساخت c.n.c (براي اولين بار در ايران)

براي نخستين بار در كشور دستگاه فرز CNC با استفاده از فن‌آوري ربات‌هاي موازي طراحي و ساخته شد.

 گروهي از دانشجويان و اساتيد دانشگاه صنعتي اصفهان با همكاري شهرك علمي تحقيقاتي اصفهان براي نخستين بار در كشور، موفق به طراحي و ساخت دستگاه فرز  CNC شدند.

دكتر فدائي تهراني، رئيس هسته طراحي و ساخت سيستم‌هاي پيشرفته توليد دانشگاه صنعتي اصفهان با اعلام اين مطلب به خبرنگار ايسنا گفت: اين دستگاه با صرف سه هزار نفر ساعت كار و اعتباري بالغ بر 200 ميليون ريال، با استفاده از جديدترين دانش فني و تحليل‌هاي دقيق ديناميكي، مكانيكي، كنترلي و شبيه سازي طراحي و ساخته شده است.
وي با بيان اينكه اين فن‌آوري به تازگي در دنيا به مرحله تجاري رسيده است، ابراز اميدواري كرد با دستيابي كشور به اين دانش فني پيشرفته، تحولي جديد در بخش صنعت ماشين سازي كشور ايجاد شود.
دكتر فدائي افزود: امكان توليد انبوه اين دستگاه با قيمتي بسيار كمتر از نمونه‌هاي مشابه وارداتي كه حدود 70 تا 200 ميليون ريال است، در داخل كشور وجود دارد.
وي قدرت مانور بالا، قابليت ماشين كاري در مسيرهاي پيچيده، فضاي كاري بزرگ، امكان دستيابي به دقت‌هاي بالا و كنترل رايانه‌‌اي را از جمله مزاياي اين دستگاه برشمرد و اظهار كرد: اين تكنولوژي علاوه بر كاربرد در صنايع ماشين ابزار در جابجايي مواد، جرثقيل‌ها و مونتاژ دقيق قطعات نيز كاربرد دارد.
رئيس هسته طراحي و ساخت سيستم‌هاي پيشرفته توليد دانشگاه صنعتي اصفهان با اشاره به اينكه ساخت قطعات اين دستگاه با همكاري شركت دنده تراش اصفهان انجام شده است، تأكيد كرد: بدون تسلط بر دانش فني اين دستگاه، كپي سازي از روي آن امكان پذير نيست

Real Time Web Analytics