درباره گروه صنعتی پویا برش

3.9/5 - (9 امتیاز)
پویابرش

گروه صنعتی پویا برش در سال 1381 با طراحی و ساخت دستگاه برش CNC هوا گاز و دستگاه برش پلاسما برای یکی از مراکز فعال صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود. با نوآوری در زمینه نرم افزار و سخت افزار و کاربر پسند بودن دستگاه های برش، این مجموعه با استقبال چشمگیر صنعتگران محترم در استان و سپس در اقصی نقاط کشور قرار گرفت.

با بهبود مستمر و پی در پی و حضور در مراکز حساس صنعتی کشور به اعتبار گروه صنعتی پویا برش افزوده شد. پویابرش با اخذ گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت ISO-9001-2008 از شرکت MIC انگلستان در مسیر ارتقا کیفیت و بهبود مستمر محصولات تولیدی خود همت گمارد.

این شرکت با کسب این تجربه موفق، متخصصین مجموعه را بر آن داشت تا در سال 1387در راستای تنوع محصول با تولید دستگاه قیچی گیوتین هیدرولیک و بومی سازی طراحی آن در مجموعه، قدم در مسیر طراحی و ساخت ماشین آلات برش سرد گذارد.

در حال حاضر با گذشت بیش از یک دهه از شروع فعالیت خود سبد محصولات خود را با ساخت ماشین آلات برش CNC هوا گاز و برش پلاسما، گیوتین ورق، دستگاه نورد چهار غلطکه تمام هیدرولیک ، ماشین آلات فرم دهی و اتوماسیون جوش و برش ارتقا بخشیده است.

دانلود کاتالوگ پویابرش

از ویژگی های این گروه صنعتی مواردی ست که به اختصار اشاره خواهیم کرد:

  •  دارا بودن متخصصین مجرب و کارآزموده در مجموعه.
  •  دارا بودن واحد طراحی و مهندسی و تحقیق و توسعه (R&D)
  •  خدمات پس از فروش مستمر.

شرکت دانش بنیان پویا برش افتخار دارد از تمامی مدیران، مهندسان و صنعتگران محترم که با اعتماد به گروه صنعتی پویا برش ما را در رسیدن به اهداف عالی این مجموعه یاری نمودند کمال تشکر نماید و امید است هر روز محصولات خود را با کیفیتی بهتر از روز قبل به شما مشتریان گرامی ارائه دهد.گروه صنعتی پویا برش

نمایی از نمایشگاه

 

برخی از تقدیرنامه های گروه صنعتی پویابرش:

فهرست
با سلام، لطفا پیام یا سوال خود از گروه صنعتی پویابرش را در اینجا با ما درمیان بگذارید
ارسال از طریق واتس اپ